(image for) Sideways SWPN/10T65 10T Pinion 6.5mm for AW and SW, 2/pk
Sideways SWPN/10T65 10T Pinion 6.5mm for AW and SW, 2/pk
  1. Home
  2.  :: Slot Car Spare Parts
  3.  :: Racer Sideways Spare Parts
  4.  :: Sideways Gears & Pinions
  5.  :: Sideways SWPN/10T65 10T Pinion 6.5mm for AW and SW, 2/pk
Sideways Gears & Pinions
A generic image
A generic image
Add to Cart:
Ask a Question
Write Review
  • Model: SWPN/10T65
  • Manufactured by: Racer Sideways
Manufacturer Info
(image for) Racer Sideways
  • Other products
Customers who bought this product also purchased...
(image for) Slot.it SIPI6510E Pinion,10T, Sidewinder, Ø6.5mm - internal Ø2mm , Ergal
Slot.it SIPI6510E Pinion,10T, Sidewinder, Ø6.5mm - internal Ø2mm , Ergal
(image for) Slot.it SIGI26-Al Gear, 26T, Inline Crown, Aluminum, Teflon Coated
Slot.it SIGI26-Al Gear, 26T, Inline Crown, Aluminum, Teflon Coated
(image for) Sideways SWSP/13 Front Axle Spacers 0.50mm 5.5 x 2.8x 0.50mm x10
Sideways SWSP/13 Front Axle Spacers 0.50mm 5.5 x 2.8x 0.50mm x10
(image for) Sideways SWB03 3/32 Self-Lubricating Sintered Bronze Bushings x2
Sideways SWB03 3/32 Self-Lubricating Sintered Bronze Bushings x2
(image for) Sideways SWSP/11 Front Axle Spacers 0.12mm 5.5 x 2.8x 0.12mm x10
Sideways SWSP/11 Front Axle Spacers 0.12mm 5.5 x 2.8x 0.12mm x10